• 1

Pozbądź się cellulitu i nadmiernej wagi!

Odmiana - to określenie najtrafniej określa efekty wizyty w SPA w Raju w Nałęczowie. Staramy się umiejętnie połączyć relaksującą atmosferę, ekskluzywne warunki pobytu oraz specjalistyczne zabiegi odchudzające, które przywrócą Tobie naturalne piękno. W tym celu zajmujemy się dwoma najczęstszymi utrapieniami urody - nadwagą i cellulitem. Pokonanie tych niedoskonałości to ogromny krok w kierunku odzyskania atrakcyjnego wyglądu oraz znacznego polepszenia samopoczucia. Ograniczenie wagi i poprawa kondycji skóry to także punkt wyjścia do innych działań rewitalizujących i upiększających ciało oraz sylwetkę kobiety.

Usuwanie cellulitu

Cellulit, zwany popularnie pomarańczową skórką jest utrapieniem większości kobiet. Mało estetyczne bruzdy, zgrubienia i nierówności pojawiające się na skórze na udach i pośladkach spędzają sen z powiek każdej kobiecie, szczególnie w okresie letnim, gdy wyjścia na plażę, nieodłącznie wiążą się z odsłonięciem tych części ciała.

Jeszcze do niedawna sądziło się, że można jedynie poprawić wygląd skóry, a trwałe usuwanie cellulitu wydawało się niemożliwe. Na szczęście najnowocześniejsza aparatura oraz świetnej jakości farmaceutyki, kosmetyki i zabiegi odchudzające na cellulit stosowane w naszym ośrodku SPA sprawią, że pozbędziesz się tego problemu na stałe. Wizyta w SPA w Raju to czas relaksu, podczas którego przechodząc odpowiednią terapię skutecznie zgubisz zbędne kilogramy i znacznie poprawisz wygląd swojej skóry. Wybierz Nałęczów oraz zabiegi odchudzające oraz regenerujące kondycję Twojej skóry.

Nasza wykwalifikowana kadra wyróżnia się nie tylko wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem, ale także kompleksową wiedzą, która pozwala na idealne dobranie zabiegów do potrzeb konkretnej Klientki. Decydując się na wizytę w naszym ośrodku, będziesz miała szansę wypróbować najnowocześniejsze, przynoszące znakomite efekty zabiegi na cellulit takie, jak leczenie zmian strukturalnych, lipoliza falą radiową czy spłycanie podściółki tłuszczowej na udach, są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne, nie powodują żadnych skutków ubocznych. Nie czekaj, zarezerwuj wizytę w SPA w Raju i skorzystaj z naszych zabiegów, a nie będziesz mogła doczekać się wakacji, by pochwalić się swoją gładką skórą! Niech Spa w Raju w Nałęczowie pozwoli Ci odpocząć w cudownym miejscu oraz przejść zabiegi, przywracające Twojej skórze naturalne piękno.

Ultradźwiękowe rozbicie

To niezwykle skuteczny i zarazem całkowicie bezpieczny zabieg odchudzający. Sprowadza się on do wykonywania masażu wybranych partii ciała głowicą, emitującą ultradźwięki o określonej częstotliwości. Zabieg wykonywany jest przede wszystkim w celu zredukowania obwodu brzucha oraz ud.
więcej »

Lipoliza falą radiową

Zabieg lipolizy z wykorzystaniem fal radiowych jest przede wszystkim polecany kobietom, które niedawno zostały mami. Lipoliza skutecznie niweluje odkształcenia brzucha poprzez oddziaływanie fal radiowych, które powodują obkurczanie skóry oraz redukcję nadmiernie skumulowanej tkanki tłuszczowej.
więcej »

Alice

Jest to zabieg intensywnie wyszczuplający i stanowi dobrą alternatywę dla tych pań, które z określonych powodów nie mogą wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych. Alice powoduje spalanie tłuszczu oraz pobudza tkankę mięśniową do wzrostu, poprawiając w ten sposób rzeźbę ciała.
więcej »

Endermologia

Endermologia to oddziaływanie na skórę, podskórną tkankę łączną oraz podściółkę tłuszczową. Rezultatem tego zabiegu jest redukcja cellulitu, a także spłycenie podściółki tłuszczowej. Całościowo efektem endermologii jest spowolnienie procesów starzenia się tkanek ciała oraz jego detoksykacja.
więcej »

Spalanie tkanki

Spalanie tkanki - BeautyTek- to system eliminujący wiele defektów estetycznych skóry. Dzięki BeautyTek możliwe jest m.in.: modelowanie ciała, zabiegi liftingujące, testowanie wieku skóry, redukcja cellulitu czy zwiększenie napięcia skóry. Co ważne, efekty tych zabiegów są wyraźne i trwałe.
więcej »

SPA w Raju